Kategorie: Wszystkie | Filmy | Książki | Książki inaczej
RSS
piątek, 01 maja 2009

Siostry Dempdey, Sophie i Amy przybywają do miasteczka Temptation w stanie Ohio, żeby nakręcić film wideo. Wizyta małej ekipy filmowej budzi niepokój rady miejskiej, która stoi na straży moralności mieszkańców. Co gorsza, film, który początkowo miał być tylko nostalgią love story, z czasem staje się coraz bardziej śmiały, a przystojny burmistrz, Phineas Tucker, inspiruje Sophie do wymyślania kolejnych scen spod znaku kina „tylko dla dorosłych”.
Pewnej nocy w Temptation zostaje popełnione morderstwo, a śledztwo zaczyna ujawniać wstydliwe sekrety mieszkańców miasteczka. Tymczasem Sophie i Phin coraz bardziej pogrążają się w kłopotach i ... w miłości.

Piękna pogoda na dworze i fajna książka w ręce, czego chieć więcej :)

Początek książki wprawdzie trochę nijaki, ale bardzo szybko się rozkręca. Co raz pojawiają się nowe wątki a wszytsko to opisane jest z dużą dawką specyficznego poczucia humoru. Bohaterowie są bardzo wyrazistymi postaciami, ukazanymi z dobrej jak i z tej złej strony. Ludzkie tajemnice pojawiają się z dużą częstotliwością. Sceny erotycznestają się co raz bardziej śmiałe, ukazują jak seks może być ciekawy i przyjemny, gdy tylko powiemy wprost czego się oczekuje, jakie są nasze pragnienia.

Ksiązka niezwykle ciekawa, jest to typowy obraz prowincji, gdzie rzązą plotki, intryga i obłuda.

Polecam (5/6) 

Spis moli statystyka